بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  محصولات با برچسب 'استاد محمد صادق'

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  بیرق تمثال امام خمینی ساده

  00201037
  125,000 تومان
  نقش گرفتن تمثال بزرگانی چون امام خمینی( رحمت الله علیه) بر روی بیرق هایی که قالبا سبکی محرمی دارند از نوآوری های خانه ماهد بوده است که طراحی آن توسط استاد محمد صادق انجام شده است. این بیرق که مناسب برای استفاده در مجالس روضه و هیئات است، در ابعاد ۱۵۰×۵۰ به شیوه سیلک و بر روی پارچه کج راه چاپ شده است

  بیرق تمثال امام خمینی طرح چفیه کج‌راه

  00201152
  125,000 تومان
  نقش گرفتن تمثال بزرگانی چون امام خمینی( رحمت الله علیه) بر روی بیرق هایی که قالبا سبکی محرمی دارند از نوآوری های خانه ماهد بوده است که طراحی آن توسط استاد محمد صادق انجام شده است. این بیرق که مناسب برای استفاده در مجالس روضه و هیئات است، در ابعاد ۱۵۰×۵۰ به شیوه سیلک و بر روی پارچه کج راه چاپ شده است.

  بیرق تمثال رهبری

  00201038
  125,000 تومان
  بیرق طرح «تمثال رهبری» به‌دست استاد محمد صادق تصویر شده است. این بیرق به شیوه چاپ سیلک روی پارچه کج راه نقش گرفته است.

  بیرق تمثال رهبری طرح چفیه کج‌راه

  00201153
  125,000 تومان
  بیرق طرح «تمثال رهبری» به‌دست استاد محمد صادق تصویر شده است. این بیرق به شیوه چاپ سیلک روی پارچه کج راه نقش گرفته است.

  تیشرت نقش خورشید شهید آوینی آستین بلند

  148,000 تومان
  استفاده از تصاویر شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به ویژه سید شهدای اهل قلم، سید مرتضی آوینی بر روی تیشرت های آستین بلند، با تصویرگری خاص و متفاوت اثر استاد محمد صادق بر روی پارچه فانریپ و با چاپ ژلاتین انجام شده است. این تیشرت، در پنج رنگ فیروزه‌ای، آبی، مشکی، زرد و زرشکی و پنج سایز M/L/XL/2XL/3XL تولید شده.

  تیشرت نقش خورشید شهید آوینی آستین کوتاه

  128,000 تومان
  پارچه تمام پنبه فانریپ، جنس این تیشرت است که بر روی آن، تصویر شهید سید مرتضی آوینی توسط استاد محمد صادق نقش بسته است. این تیشرت در پنج سایز: M/L/XL/2XL/3XL و پنج رنگ فیروزه‌ای، زرشکی، مشکی، زرد و سبز و با چاپ ژلاتین تولید شده.

  تیشرت نقش خورشید شهید چمران آستین بلند

  148,000 تومان
  طراحی چهره شهید «مصطفی چمران» روی تیشرت آستین بلند که از جنس پارچه تمام پنبه فانریپ است، توسط استاد محمد صادق انجام شده؛ چاپ آن به روش ژلاتین بوده و در پنج سایز و پنج رنگ تولید شده است.

  تیشرت نقش خورشید شهید چمران آستین کوتاه

  128,000 تومان
  طراحی چهره شهید «مصطفی چمران» روی تیشرت آستین کوتاه که از جنس پارچه تمام پنبه فانریپ است، توسط استاد محمد صادق انجام شده؛ چاپ آن به روش ژلاتین بوده و در پنج سایز و پنج رنگ تولید شده است.