بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  محصولات با برچسب 'محرم'

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  بیرق گوشواره یا اباعبدالله

  125,000 تومان
  بیرق طرح گوشواره به‌دست آقای سیداحمد باقریان طراحی شده است. دکر مبارک «یا اباعبدالله» به خط استاد روح‌ الله ابوالفضلی نوشته شده و به شیوۀ چاپ سیلک روی پارچۀ کج راه نقش بسته است.

  پرچم کلنا فداک یا زینب

  175,000 تومان
  این پرچم با خط ثلث و توسط آقای سیدحسام‌الدین باقریان در سه رنگ طراحی شده است و به گونه‌ای تولید شده که قابلیت استفاده در دسته‌های عزاداری و پیاده‌روی اربعین را داشته باشد. ابعاد آن ۱۵۰×۱۲۰ سانتی‌متر است و به شیوه سیلک بر روی پارچه کج راه چاپ شده.

  کتیبه تموم زندگیم مال حسینه

  45,000 تومان
  نوآوری در کتیبه «تموم زندگیم مال حسینه» شیوه‌ای جدید در طراحی کتیبه های خانگی است. استفاده از نقوش مدرن در ترکیب این کتیبه و هماهنگی آن با اشعار به یادماندنی عاشورایی به‌وسیله خطوط نو، باعث ایجاد انگیزه بیشتر برای استفاده از آثار اینچنینی است. آقای حمید قربانپور در مجموعه انار، طراحی این کتیبه را انجام داده اند که در دوسایز و به روش سیلک بر روی پارچه مخمل به چاپ رسیده است.

  کتیبه قشقایی کفشداری

  00201091
  80,000 تومان
  این کتیبه مناسب برای کفشداری مجالس عزاداری و در ابعاد ۷۵×۷۵ به رنگ سبز، توسط آقای سیدحسام الدین باقریان به خط نستعلیق طراحی شده است. جنس پارچه این کتیبه کج راه و نوع چاپ آن سیلک است.

  کتیبه ورودی مجلس

  00201070
  80,000 تومان
  این کتیبه در رنگ سبز و مناسب برای ورودی مجالس عزاداری طراحی شده که نتیجه همکاری استاد زین العابدین اسماعیلی در مقام خطاط نستعلیق و آقای سید حسام الدین باقریان بعنوان طراح است. کتیبه «ادخلوها بسلام آمنین» با ابعاد ۷۵×۷۵، به شیوه سیلک بر روی پارچه کج راه چاپ شده است.