بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  محصولات با برچسب 'یلدا'

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  بیرق خانگی انار یا فاطمه

  00201444
  38,000 تومان
  به مناسبت تقارن شب یلدا با ایام فاطمیه، به وسیله ترکیب نشانه‌های آشنای فرهنگ ایرانی یلدا، مانند (انار) که میوه مورد علاقه حضرت زهرا نیز بوده است با نام مبارک ایشان و بیت مناسب با این رویداد، بیرق انار طراحی شد. تصویرسازی این بیرق توسط سرکار خانم سارا نیک فروز، خطاطی آن توسط آقای سید حسام‌الدین باقریان و دیزاین بیرق نیز توسط آقای سید احمد باقریان انجام شده است. این محصول در ابعاد ۳۵×۵۰ و مناسب برای استفاده در منازل به روش سابلیمیشن و روی پارچه مخمل تولید شده است.

  جاشمعی هندوانه‌ای یلدا دایره‌‌‌ای

  37,000 تومان
  جنس بتن بدلیل مقاومت بالا در برابر حرارت و ضربه برای این جاشمعی استفاده شده و در ابعاد ۶×۹ سانتی متر با وزن ۲۳۵ گرم به رنگ قرمز و سبز توسط تیم آرتبان طراحی و به مرحله تولید رسیده است.

  جاشمعی هندوانه‌ای یلدا مثلثی

  02406006
  44,000 تومان
  این محصول با طراحی کاملا متفاوت نسبت به نمونه های موجود در بازار، توسط تیم آرتبان طراحی و تولید شده است که ابعاد آن ۱۷×۱۷ سانتی‌متر و وزن آن ۵۰۰ گرم است. این جاشمعی که به رنگ سبز-قرمز و مناسب برای میهمانی های یلدا ساخته شده بدلیل بتنی بودن جنس، از مقاومت بالایی در برابر ضربه و حرارت برخوردار است.

  رانر عروس قجر

  00103022
  118,000 تومان
  در ادامه رانرهای طراحی شده در ماهد، رانر «عروس قجر» با تصویرسازی از عروسی های اقوام در زمان قاجار، توسط سرکار خانم احلام فائز طراحی شده است. این رانر با ابعاد ۳۸×۱۰۵ و با تم رنگی زرشکی، یادآور هنر زمان قاجار است و علاوه بر آن برای استفاده در میهمانی های شب یلدا مناسب بوده و شامل رانر،رومیزی و کوسن است.

  رانر یلدا

  118,000 تومان
  برای رفع دغدغه شما جهت میزبانی از میهمانان یلدایی، رانر یلدا با استفاده از علائم و نشانه‌های یلدایی توسط آقای سیداحمد باقریان طراحی شده. این محصول در دوسایز بزرگ و متوسط، به روش سابلیمیشن و بر روی پارچه مخمل چاپ شده‌است.

  رومیزی عروس قجر مربع

  00101203
  76,000 تومان
  یکی دیگر از اعضای مجموعه «عروس قجر» رومیزی مربعی است که هماهنگ با دیگر اعضای این مجموعه در ابعاد ۴۳٫۵×۴۳٫۵ سانتی‌متر با تم رنگی زرشکی و حال هوای دوران قاجار، توسط سرکار خانم احلام فائز تصویرگری و به روش سابلیمیشن برروی پارچه مخمل چاپ شده است.

  زیرلیوانی هندوانه‌ای یلدا سه‌تایی

  02406002
  39,000 تومان
  این مجموعه شامل سه زیرلیوانی مناسب برای پذیرایی از میهمانان است. زیرلیوانی ها، با رنگ‌آمیزی قرمز و سبز به رنگ هندوانه، یکی از میوه های مورد استفاده و مرسوم در شب یلداست. این ست بتنی ۲۰۰ گرم وزن دارد و هرکدام از آنها دارای ۸سانتی متر قطر و ۰٫۵ سانتی متر ارتفاع هستند.

  ست سه‌تایی کاسه و سینی هندوانه‌ای یلدا

  02406001
  160,000 تومان
  سه عدد کاسه با قطر ۷٫۵ و ارتفاع ۴٫۵ سانتی متر در کنار یک سینی ۹٫۵×۲۴ سانتی متری، تشکیل دهنده این مجموعه هستند که با رنگ بندی هندوانه‌ای مناسب برای پذیرایی از مهمانان شما در شب یلدا، از جنس بتن با ۸۵۰ گرم وزن، توسط تیم آرتبان طراحی و تولید شده است.

  سفره یلدا

  00104039
  250,000 تومان
  برای میزبانی هرچه بهتر شما از میهمانان یلدایی، سفره یلدا با استفاده از علائم و نشانه‌های یلدایی توسط آقای سیداحمد باقریان طراحی شده‌است. نقوش این محصول به شیوه سابلیمیشن بر روی پارچه مخمل چاپ شده‌است.