بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو
  خبرخوان

  وبلاگ

  0 دریافت آثار هنری تولیدشده در رویداد بین‌المللی ام‌المقاومه
  در سالگرد شهادت اول مقاوم تاریخ تشیع، حضرت صدیقه طاهره(سلام الله علیها)، به پاسداشت مقام ایشان و پیرو طریق آن حضرت، سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی، مجموعه فرهنگی هنری ماهد رویداد هنری «ام المقاومه» را با حضور اساتید و هنرمندان سرشناس ایرانی، با موضوع مقاومت بر محور شخصیت حضرت زهرا(سلام الله علیها) و حاج قاسم سلیمانی در صحن فاطمه الزهرا نجف اشرف به تاریخ 24 لغایت 28 آذرماه برگزار کرد.
  دریافت آثار هنری تولیدشده در رویداد بین‌المللی ام‌المقاومه
  0 آغاز به کار خشت(خانه شتاب‌دهی و توسعه ماهد

  سبک زندگی ایرانی اسلامی، همانند هر سبک زندگی دیگر، نیازمند ملزومات ویژه‌ای است، که از نظر ماهوی، منطبق بر آموزه‌های فرهنگی آن بوده و با هویت و شرایط زندگی جامعه سازگار باشد و در این میان، ماهد، به عنوان بزرگترین برند خصوصی فعال در زمینه ارائه ملزومات سبک زندگی در کشور، با توجه به گستره عظیم موضوعات و بالطبع تخصص‌های متنوع این حوزه، برای تولید، توسعه و ترویج این محصولات، نیاز به یک مجموعه از کسب و کارهای مختلف، با تخصص‌ها، مهارت‌ها و زمینه‌های کاری متفاوت دارد، که بتوانند حول یک آرمان و چشم‌انداز...

  آغاز به کار خشت(خانه شتاب‌دهی و توسعه ماهد
  3 دریافت رایگان تصویر با کیفیت بیرق نقش گلیم طرح رسول الله

  خانه ماهد، ضمن تبریک میلاد با سعادت و پربرکت حضرت ختمی مرتبت، نبی اکرم و پیامبر اعظم، حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله، به عنوان عیدی و همچنین در راستای اعتراض به اهانت های گستاخانه اخیر، به ساحت مقدس و مبارک آن حضرت، تصویر با کیفیت طرح بیرق نقش گلیم طرح رسول الله، را جهت هرگونه استفاده ، به صورت دریافت رایگان، در اختیار عموم قرار می دهد.

  لازم به ذکر است، استفاده تجاری و تولیدی، نیز با ذکر نام ماهد، به عنوان صاحب طرح، بلامانع است.

  از اینجا دریافت کنید

  ...
  دریافت رایگان تصویر با کیفیت بیرق نقش گلیم طرح رسول الله
  0 با روضۀ حسین نفس تازه می‌کنیم...

  هر گردشی از روزگار، خاطره‌های ریز‌و‌درشتی را در کتابچۀ عمرمان می‌نویسد. امسال هم، عجایبْ گردشی است! ما که با عشق نفس کشیده‌ایم، دل‌خوشی‌مان این بود که خانه‌مان و رخت‌و‌لباسمان را در مرکب سیاه فروببریم، پهلو‌به‌پهلو بنشینیم و آه بکشیم؛ شانه‌به‌شانه بایستیم و سینه بزنیم. بوی زعفران غذای نذری بی‌تابمان کند...حالا نیست! هست، اما جور دیگری است:نخست: اگر حسینیه می‌رویم، شانه‌به‌شانه نایستیم، کمی فاصله بگیریم؛ دست‌کم دو متر! پس حسینیه‌ها باید خلوت‌تر باشند؛دوم: ساعات کنار هم بودن را کمتر کنیم؛ حداکثر د...

  با روضۀ حسین نفس تازه می‌کنیم...
  0 آب‌کاری فروتیک چیست؟

  الکترولاک (الکتروفورتیک)‌ را می‌توان نقطۀ مشترک آب‌کاری و رنگ‌آمیزی دانست.

  0 سنگ حدید و خواص آن

  یکی از آداب اسلامی، استفاده از انگشترهایی با نگین‌های گوناگون است. برای استفاده از این نگین‌ها آثار معنوی و مادی گوناگونی گفته شده است.
  در روایتی آمده است: «امام علی علیه‌السلام از چهار نگین استفاده می‌کردند: انگشتری با نگین یاقوت؛ انگشتری با نگین فیروزه؛ انگشتری از جنس حدید و انگشتری با نگین عقیق».

  سنگ حدید و خواص آن
  0 چاپ سنگی چیست؟

  اندیشه و تمایلات انسان، او را بر‌آن‌داشت که رخدادها ر ا روی اشیای گوناگون، ازجمله استخوان، سنگ و چوب ثبت کند تا بتواند از آن‌ها نگهداری کرده و نیاز بشریِ جاودان‌ماندن اندیشه‌ها را تأمین کند. بشر از مواد گوناگونی برای ضبط دانش استفاده کرده است.

  0 روش صحیح نگهداری نان

  حقیقت این است که نان پخته‌شده، از لحظه‌ای که از کوره خارج می‌شود، در اوج کیفیت و بهترین زمان برای مصرف است. به‌محض اینکه قرص نان خنک می‌شود، کیفیت آن کاهش می‌یابد. اگر شما برای پخت نان خانگی برنامه‌ریزی می کنید، به‌محض پخته‌شدن آن را بخورید و از آن لذت ببرید.

  روش صحیح نگهداری نان
  0 از دنیای پارچه‌های مخمل چه می‌دانید؟

  هنگامی که نام پارچۀ مخمل به‌گوش می‌رسد همواره حس پارچه‌ای نرم و تجملی را در ذهن تداعی می‌کند. تاریخ تولید و پدید آمدن پارچه‌های مخملی به بیش از چهارهزار سال پیش برمی‌گردد.

  0 جدول اندازۀ تن‌پوش‌ها

  هنگام خرید تن‌پوش از خانۀ ماهد، هیچ نگران نباشید؛ تمام تن‌پوش‌های ما ضمانت «رنگ‌پس‌ندادن» و «آب‌نرفتن» دارند. جدول اندازه‌ها در پایان همین مطلب آمده‌اند.