بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  کتاب‌های عکس

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  کتاب عکس خواهر خورشید

  02201004
  450,000 تومان
  کتاب عکسِ خواهر خورشید، مجموعه ای مصور از حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه «سلام الله علیها»، حاصل ۱۵ سال عکاسی آقای امیر حسامی نژاد است. این کتاب شامل ۲۲۳ عکس از صحن و سرا، مراسمات حرم ، گنبد و بارگاه، ضریح و رواق های داخلی حرم مطهر از سال ۸۴ تا ۹۹ و همچنین ۴۹ قطعه عکس قدیمی است که بعضا برای اولین بار منتشر می‌شوند و اولین عکس هوایی این بارگاه مطهر که در سال ۱۳۱۴ ثبت شده نیز در این مجموعه گنجانده شده است. کتاب عکس خواهر خورشید در ۲۱۶ صفحه، به صورت نفیس، با بهترین تکنیک های چاپ و بهترین کاغذ به انتشار درآمده است که به صورت خشتی با جلد سخت و جعبه نفیس عرضه می‌شود. پرداختن به زائر و ملیت ها و مراسمات حرم و گنبد و بارگاه در فصل های مختلف از شاخصه های این کتاب عکس است. طراحی نشان واره کتاب را استاد ناصر طاووسی که از بهترین های خطاطی کشور هستند انجام داده اند و طراحی جلد آن را نیز، استاد مسعود نجابتی طراح گرافیست و از بهترین های تایپوگرافی کشور، در کانون هنر شیعی (شیعه آرت) انجام داده‌اند.

  کتاب عکس ضریح عشق

  02201001
  280,000 تومان
  کتاب عکسِ ضریح عشق حاصلِ عکاسی‌های آقای امیر حسامی‌نژاد از سفرِ ضریح مطهر حضرت حسین علیه‌السلام است. سفری که از قم آغاز شد و در کربلا پایان یافت. در این کتاب عکس‌های زیبایی از عاشقانه‌های دل‌دادگان اباعبدالله را می‌بینیم که بر گرداگردِ ضریح آن حضرت طواف می‌کنند و هریک، رازی را با آن در میان می‌گذارند. این کتاب ٢١۶ صفحه‌ای است و عکس‌ها روی گلاسۀ ١۵٠ گرم چاپ شده است. لوگوی کتاب به‌دست استاد ناصر طاووسی طراحی شده است و جلد آن را استاد مسعود نجابتی طراحی کرده‌اند.

  مجموعه عکس گنجینه شاهکارهای هنری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه جلد ۱

  02201002
  60,000 تومان
  این مجموعه‌عکس شاملِ ده قطعه عکسِ نفیس از ضریح مطهر حضرت فاطمۀ معصومه علیهاالسلام است. عکس‌ها را آقای امیر حسامی‌نژاد گرفته است. توضیحات عکس‌ها به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی نوشته شده است. این عکس‌ها روی کاغذ گلاسه چاپ شده‌اند. گفتنی است تاکنون کتابی این‌چنینی از زیبایی‌های ضریح حرم حضرت معصومه علیهاالسلام منتشر نشده است. عکس‌های این مجموعه از سال ٨٣ تا سال ٩٩ عکس‌برداری شده‌اند.

  مجموعه عکس گنجینه شاهکارهای هنری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه جلد ۲

  02201003
  60,000 تومان
  این مجموعه‌عکس شاملِ ده قطعه عکسِ نفیس از گنبد و بارگاه مطهر حضرت فاطمۀ معصومه علیهاالسلام است. عکس‌ها را آقای امیر حسامی‌نژاد گرفته است. توضیحات عکس‌ها به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی نوشته شده است. این عکس‌ها روی کاغذ گلاسه چاپ شده‌اند. گفتنی است تاکنون کتابی این‌چنینی از زیبایی‌های گنبد و بارگاه حرم حضرت معصومه علیهاالسلام منتشر نشده است. عکس‌های این مجموعه از سال ٨٣ تا سال ٩٩ عکس‌برداری شده‌اند.